Blend - Duas Suites - Espaco Prime
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Park Vaca Brava jest w maksymalnie 11 min piechotą, a Praça das Mães 2 km od 3-pokojowego Blend - Duas Suites - Espaco Prime Goiânia.
Zoo w Goianii jest w prawie 2,1 km, natomiast Igreja Crista Evangelica do Setor Oeste ICESO - bardzo blisko od tego apartamentu. Z apartamentu można w 20 min dojść do centrum miasta.
Goście Blend - Duas Suites - Espaco Prime mogą korzystać z suszarki do włosów w łazience.
Apartament wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi. Obiekt noclegowy znajduje się w odległości 20 minut jazdy od lotniska Santa Genoveva/Goiania.
- Lokalne atrakcje
- Civic Square2,5 km
- Ogród zoologiczny2,2 km
- Faculdade Araguaia840 km
- Centro Empresarial Shopping 1.0001754 km
- Paroquia Santo Antonio1699 km
- DeRose Method1315 km
- Parque Areiao1004 km
- Buena Vista Shopping1067 km
- Goiania Shopping1090 km
- Lotniska
- Lotnisko Santa Genoveva/Goiania13 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Automaty sprzedające
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Stół
- Pralka
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Blend - Duas Suites - Espaco Prime obejmuje kuchnię?
Tak, Blend - Duas Suites - Espaco Prime oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Blend - Duas Suites - Espaco Prime?
W Blend - Duas Suites - Espaco Prime może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 odwiedzających. - ❓
Czy w Blend - Duas Suites - Espaco Prime jest pralnia?
Blend - Duas Suites - Espaco Prime oferuje pralkę. - ❓
Czy na terenie apartamentu znajduje się ogród?
Tak, w apartamencie znajduje się botaniczny.